Skip to main content

Pogodne przedpołudnie i dobrze przygotowane boisko w Woli Rzędzińskiej pozwoliły Unii Tarnów podjąć w dniu dzisiejszym przedstawiciela 4 ligi Małopolskiej – Okocimski Brzesko.


Pierwsza połowa meczu była senna w naszym wykonaniu. Przez całą połowę mieliśmy optyczną przewagę, ale trzeba powiedzieć, że Okocimski też miał moment dobrej gry w tej części meczu. Mimo sporej niedokładności w rozegraniu potrafiliśmy stworzyć kilka klarownych sytuacji ,a dwie z nich zamieniliśmy na bramki. Druga połowa to zdecydowanie szybsza gra i pełna kontrola nad wydarzeniami boiskowymi. Mimo strzelenia kolejnych dwóch bramek mogliśmy pokusić się o podwyższenie wyniku.

Pożyteczny sparing, po bardzo mocnym tygodniu pracy. Widać było po zawodnikach trudy tygodnia, bo ciężko było szukać polotu w naszej grze. Cieszę się bardzo z podejścia zawodników w okresie przygotowawczym. Wytworzyli sobie bardzo fajną rywalizację i każdy z nich mocno walczy o swoje indywidualne cele. Sam mecz na pewno przyniósł nam sporo materiału do analizy. Cieszy realizacja celów na mecz, które chcieliśmy dzisiaj zrealizować. – powiedział trener Unii Tarnów; Radosław Jacek

Unia Tarnów – Okocimski Brzesko 4:0 (2:0)

Bramki
Biały, Łazarz, Dubas, Jaśkiewicz.

Skład 1 połowa
Zając – Suchowski, Kajpust, Sierczyński- Łazarz, Ostrowski, Wardzała – Jacak, Sojda, Biały, Mida

Skład 2 połowa
Nowak- Wojcikowski, Węgrzyn, Kajpust- Soprych, Biś, Orlik, Dubas – Jacak (Sojda), Jaśkiewicz, Starzyk

Nieobecni:
Adamski (kontuzja), Putin (kontuzja), Miłkowski (kontuzja), Matyjewicz (kontuzja), Kieroński (choroba)