Skip to main content

W 4 kolejce III ligi piłki nożnej, zawodnicy Unii Tarnów udadzą się do Lublina, by zmierzyć się z miejscową Lublinianką. Oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli ligowej i każda ze stron liczy na powiększenie zdobyczy punktowej w dzisiejszym spotkaniu.


Nasz najbliższy rywal zainaugurował rozgrywki zwycięstwem z Wisłą Sandomierz, a następnie dwukrotnie uznał wyższość rywali, łatwo ulegając Cracovii (3:0) i Wiązownicy (4:1). Drużyna Unii Tarnów również dwukrotnie przegrała; Sokół Sieniawa 2:0, Stal Stalowa Wola 2:0,  oraz zanotowała jedno zwycięstwo z Orlętami Radzyń Podlaski. Dzisiejszy mecz będzie pierwszym oficjalnym spotkaniem obu drużyn od 21 lat.

Szybko możemy szukać rehabilitacji i to duży pozytyw. Podchodzimy spokojnie do obecnej sytuacji i z każdego meczu chcemy wyciągać wnioski. Kolejny rywal przed nami z , którym będziemy chcieli poszukać zdobyczy punktowej. Każdy mecz i kolejny mikrocykl działa na naszą korzyść, ale zdajemy sobie sprawę, że tylko pozytywne wyniki będą budować morale zawodników – powiedział trener Radosław Jacek.

Początek spotkania już dziś o godzinie 17:00.

#WspierajSwójLokalnyKlub