Skip to main content

Sobotni wyjazd Jaskółek do Lublina zakończył się porażką 2:0. Dwa stałe fragmenty gry w pierwszej połowie spotkania zdecydowały o wyniku meczu, pomimo, że większość meczu graliśmy w przewadze 1 zawodnika.

Nie jest to wymarzony początek sezonu. Wynik dzisiejszego spotkania jest mocno rozczarowujący i każdy członek drużyny musi wziąć za niego odpowiedzialność. Sam mecz dobitnie pokazał, że brakuje nam pewności siebie w rozegraniu,a było to aż nadto widoczne przy grze w przewadze. Niestety Bramki które tracimy, są niewątpliwie powiązane z naszym rozegraniem z czego biorą się dla naszej drużyny zawsze groźne stałe fragmenty gry, które przy wzroście naszych zawodników będą zagrożeniem. Druga bramka do szatni po prostej stracie dodatkowo stracona w przewadze liczebnej zabiła mentalność zespołu w tym dniu.Na zakończenie chcę powiedzieć, że wszyscy jesteśmy świadomi zawodu jaki sprawiliśmy początkiem sezonu, ale wiara w zespół i naszą pracę jest duża i śmiem twierdzić, że razem z zawodnikami wyjdziemy z tej sytuacji obronną ręką – powiedział trener Radosław Jacek.

Lublinianka Lublin – ZKS Unia Tarnów 2:0 (2:0)
Zagórowski – Sierczyński, Kajpust, Węgrzyn – Adamski (58’ Biały), Biś (46’ Wardzała), Putin, Łazarz (46’ Dubas) – Sojda, Palonek, Mida (82’ Ciuruś)