Skip to main content

Prezentujemy Państwu stanowisko Klubu w sprawie wyznaczenia godziny pierwszego spotkania barażowego o awans do III Ligi pomiędzy Unią Tarnów, a Cracovią II.

W związku z uzyskanymi analizami prawnymi, wskazującymi na poważne wątpliwości co do prawomocności Uchwały Prezydium Zarządu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej w Krakowie z dnia 9 czerwca 2020 roku w sprawie ustalenia zasad przeprowadzenia barażu o awans do III ligi, gr. IV sezonu 2020/2021, w zakresie przeniesienia terminów rozegrania baraży z dni 23 i 27 czerwca 2020 na 8 i 12 lipca 2020, oraz w świetle braku odpowiedzi MZPN na kluczowe pytania w zakresie skutków regulaminowych przedmiotowej uchwały, działając w celu zachowania ostrożności procesowej, Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów wyznacza termin pierwszego meczu barażowego na godzinę 17:00 dnia 23 czerwca 2020 (pierwotny termin ogłoszony przez organ prowadzący rozgrywki)  na Stadionie Miejskim w Tarnowie, ul. Zbylitowska 3.

Pismo w tej sprawie, zawierające prośbę o wyznaczenie składu sędziowskiego na mecz, zostało skierowane w dniu dzisiejszym do Wydziału Gier Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.