Skip to main content

Czas pożegnań nigdy nie jest łatwy… ale niestety konieczny. Zawodnikiem, który żegna się dziś z naszym klubem, jest Marcin Sierczyński. Dziękujemy za wspólne półtora roku!


Marcin Sierczyński dołączył do naszego zespołu po powrocie „Jaskółek” do 3 ligi. Szybko stał się filarem obrony biało-niebieskich i dobrym duchem drużyny, wspierającym swoim doświadczeniem młodych zawodników. 

„Potwierdzam, że doszliśmy do porozumienia w kwestii zakończenia umowy i wracam na Śląsk. Czas spędzony w Tarnowie uważam za udany i cieszę się, że mogłem reprezentować Unię Tarnów oraz jej głównego partnera Grupę Azoty. Będę wspominał ten okres jako czas spędzony w dobrze poukładanym klubie, który gdyby nie zauważalny brak wsparcia ze strony władz miasta, spokojnie radziłby sobie w wyższych ligach. Mocno stawia się tutaj na rozwój młodych zawodników szkolonych w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów, do czego również starałem się dołożyć swoją cegiełkę. Życzę powodzenia Jaskółkom w dalszej części sezonu” – powiedział Marcin Sierczyński tuż przed swoim wyjazdem z Tarnowa.

Dziękujemy Marcinowi za wszystkie minuty na boisku w barwach Unii Tarnów, jego zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Życzymy powodzenia w nowym klubie i być może do zobaczenia na boisku!