Skip to main content

Mateusz Zając został nowym zawodnikiem ZKS Unia Tarnów. 25-letni wychowanek Wisły Kraków, mający również za sobą występy w młodzieżowej reprezentacji Polski,  związał się z Jaskółkami dwuletnią umową.

Młody zawodnik, bardzo pewny w grze nogami, co jest niezwykle istotne przy naszym systemie gry. W poprzednim sezonie był jednym z najlepszych zawodników całej 3 ligi. Liczymy na to, że w Unii Tarnów rozwinie się jeszcze bardziej, stąd dwuletnia umowa  – powiedział po podpisaniu kontraktu Artur Szklarz

Nowy bramkarz Jaskółek występował w zeszłym sezonie w drużynie Texom Sokół Sieniawa i miał znaczący udział w zajęciu drugiego miejsca przez ten zespół. Był również wybierany do jedenastki sezonu 3 ligi. Występował również w Hutniku Kraków, z którym awansował do 2 ligi, a także Motorze LublinJKS-ie Jarosław oraz Dalinie Myślenice.

Cieszę się z podpisanego kontraktu i liczę na to, że w Tarnowie powtórzę sezon w którym z beniaminkiem wywalczyłem awans do 2 ligi.  Trzymajcie za nas kciuki w nadchodzących meczach. – powiedział nowy nabytek biało niebieskich, Mateusz Zając.