Skip to main content

Kacper Nytko, Szymon Adamski oraz Paweł Węgrzyn osiągnęli porozumienie z naszym klubem na występy w rozgrywkach 3 ligi w zbliżającym się wielkimi krokami sezonie. Wszyscy trzej zawodnicy po pierwszym tygodniu przygotowań i rozegranym sobotnim sparingu, przekonali do siebie nowego szkoleniowca Jaskółek – Pawła Nowaka, efektem czego jest przedłużenie umów o kolejny rok.

Rozmowy trochę trwały, ale w tym czasie zawodnicy normalnie trenowali i wierzymy, że będą mocnym punktem naszej drużyny. Wyraźnie krystalizuje nam się już kadra zespołu, ale ciągle jeszcze mamy 2 pozycje nad których wzmocnieniem mocno pracujemy. Chcę również wyraźnie powiedzieć, że nie planujemy stworzyć tak szerokiej kadry jak w zeszłej rundzie. Zatrzymamy się na wyselekcjonowanych, maksymalnie 22 nazwiskach i z takim planem przystąpimy by rozegrać jesień – powiedział po podpisaniu umów Prezes Zarządu Artur Szklarz.

Kompletowanie drużyny Jaskółek na rundę jesienną ciągle trwa. W dalszym ciągu kilku zawodników jest testowanych, a trener Paweł Nowak rozmawia z zawodnikami również o roli jaką będą mieli pełnić w drużynie. Pełny kształt drużyny, która przystąpi do rozgrywek już 7 sierpnia, powinien być znany w przyszłym tygodniu.