Skip to main content

W sobotę nasi młodzicy zagrali w Niecieczy, gdzie z uwagi na dobrą postawę Mosiru Bochnia, tylko zwycięstwo dawało nam awans. Spotkanie rozpoczęło się lepiej dla gospodarzy, którzy szybko zdobyli bramkę. Na szczęście później to Jaskółki strzeliły dwa gole i mogą cieszyć się z zasłużonego awansu. Kończymy sezon ze świetnym bilansem 10 zwycięstw w 14 meczach nie notując żadnej porażki. Strzeliliśmy 57 goli tracąc tylko 6!

Trener Łukasz Tarkowski:

Drużyna z Niecieczy pokazała dużą kulturę gry. Tym większy szacunek dla chłopców, że potrafili się podnieść po straconym golu i w ostateczności zwyciężyć. Kończymy szalony i intensywny sezon z poczuciem dobrze wykonanej pracy. Pomimo napiętego terminarza mieliśmy cały czas chłodną głowę i trenowaliśmy normalnie, by rozwijać chłopców, co jest najważniejsze. Gratulacje dla zawodników, którzy przez cały sezon dawali z siebie wszystko. Z tej grupy ludzi klub będzie miał dużą pociechę.

Zawodnicy, którzy brali udział w meczach ligowych:

Adamski Maciej, Bartyzel Jakub, Biesiada Eryk, Borzęcki Tomasz, Bryl Szymon, Danek Wojciech, Dębowski Wojciech, Gałek Bartosz, Latuszek Paweł, Łabno Jakub, Kowal Jakub, Kaim Alex, Kotapka Wiktor, Owsianko Jan, Pałucki Krzysztof, Rzepka Maksymilian, Starzyk Norbert, Wielbłąd Bartosz.