Skip to main content

W ubiegły weekend do Jadownik udali się zawodnicy z roczników 2011, 2013 i 2014, aby zmierzyć się z Elitą Brzesko.

Najpierw swój mecz rozegrała drużyna orlików, a po starszych kolegach, na dobrze przygotowaną murawę wybiegły żaki. Padło sporo efektownych bramek zarówno po indywidualnych jak i zespołowych akcjach. Każde z dzieci miało okazję rozegrać około 90 minut meczu, rywalizując z drużyną Elity jak i między sobą. Przed młodymi jaskółkami kolejne sparingi i turnieje, które będą odbywać się co tydzień.

,,Po powrocie z obozu na dobre wróciliśmy do treningów, a mecz z naszym klubem partnerskim był okazją, by w ramach współpracy, przyglądnąć się chłopcom, którzy mogą dołączyć w przyszłości do naszej Akademii. W naszym zespole, miało okazję gościnnie wystąpić kilkoro dzieci spoza klubu i bardzo dobrze odnalazły się na boisku. Przed nami kolejne wartościowe sprawdziany, w których będziemy mieli okazję sprawdzić się choćby z Lechią Gdańsk czy Podbeskidziem Bielsko-Biała” – podsumował trener Sebastian Greń

,,Widać, że chłopcy po przerwie wakacyjnej są głodni gry i bardzo chętnie stawili się na meczu, w którego rozegraniu nie przeszkodziły opady deszczu. Zgodnie z tematyką mikrocyklu, zachęcaliśmy chłopców, by podejmowali bardzo wiele pojedynków 1×1, a te przełożyły się na strzelone bramki” – dodał trener Paweł Popiela.