Skip to main content
Futsal

OSTATNIA PROSTA W LIGOWEJ RYWALIZACJI

By 30 stycznia, 2020No Comments

W najbliższą niedzielę futsalowa drużyna Unii Tarnów rozegra na hali TOSiR przy ulicy Krupniczej  ostatnie spotkanie w sezonie przed własną publicznością. Rywalem tarnowian będzie drużyna UKS Futsal Pińczów, która aktualnie znajduje się na trzecim miejscu w ligowej tabeli.

Drużyna gości po dziewięciu  rozegranych spotkaniach zgromadziła na swoim koncie 14 punktów. UKS 4-krotnie wygrywał swoje pojedynki, dwa razy wywalczył remis, a także zanotował 3 porażki. Ekipa z Pińczowa w przekroju całego sezonu  zdobyła 52 bramki, tracąc 40.

Biało-niebiescy przewodzą w dalszym ciągu w ligowych rozgrywkach. Gospodarze do tej pory zwyciężyli 7 rozegranych przez siebie spotkań, na swoim koncie mają także remis z drużyną z Nowin oraz porażkę w meczu z AZS-em UEK Kraków. Jaskółki w całej dotychczasowej rywalizacji zdobyły 53 bramek, przy 29 straconych.

Warto dodać, że w ostatnim meczu Unia Tarnów zwyciężyła ze Spartą Spytkowice 13:4! Jeżeli natomiast chodzi o awans Jaskółek do wyższej klasy rozgrywkowej, to konieczne jest zwycięstwo w niedzielnym pojedynku z UKS-em oraz potknięcie ekipy AZS UEK Kraków, która mocno depcze po piętach biało-niebieskim, a w przypadku tej samej ilości punktów po zakończeniu sezonu to krakowianie zagrają w barażach z uwagi na lepszy bilans bramkowy.

Początek pojedynku pomiędzy Unią Tarnów, a UKS Futsal Pińczów o 18:30.

Wstęp bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy – liczymy na Państwa obecność i doping!