Skip to main content

Unia Tarnów – Iskra Tarnów 6:0

W sobotę rozegraliśmy pierwszy z derbowych meczów, jakie czekają na nas w ostatnich kolejkach ligowych. Na początek przeciwnikiem była Iskra Tarnów. Mecz zaczął się od naszych ataków, co poskutkowało szybko strzelonym pierwszym golem. Taki wynik utrzymał się do przerwy, w drugiej połowie nasi zawodnicy włączyli kolejny bieg i po przerwie strzelili aż 5 bramek. Był to bardzo dobry mecz w wykonaniu tarnowskich Jaskółek. Szczególnie cieszył nas fakt, że po długiej kontuzji dołączył do nas z powrotem bramkarz Jakub Wilk, który miał szansę zadebiutować w barwach Unii Tarnów.

Skład: Sz. Musiał, I. Matyjewicz, K. Szegda, K. Kudroń, H. Budzik, P. Fasula, A. Garncarz, M. Kajmowicz, K. Englart oraz D. Rzeszutek, A. Trojanowski, E. Grzywiński, A. Krzan, J. Wilk, D. Godek

Strzelcy: Garncarz x2, Grzywiński x2, Trojanowski, Englart

Dobry mecz w naszym wykonaniu. Jestem bardzo dumny z chłopaków po tym co zaprezentowali. Szczególnie cieszy mnie gra w fazie ataku – odważna i kreatywna. Chłopcy świetnie wykorzystywali luki między obrońcami i udało im się zagrać kilka bardzo dobry prostopadłych piłek, a do tego dodali jeszcze udane drybling, co razem stanowiło przepis na wygraną w kolejnym meczu.