Skip to main content

Kolejnym zawodnikiem biało-niebieskich, którzy przedłużył kontrakt z klubem i będzie reprezentował barwy Jaskółek w przyszłym sezonie jest Paweł Węgrzyn!

32-letni obrońca Unii Tarnów barwy Jaskółek reprezentuje od wielu lat i jak sam podkreśla nie wyobrażał sobie innego scenariusza, jak tylko kontynuacja współpracy: “Przedłużyłem umowę z klubem na kolejny rok. Jestem zadowolony, ponieważ od początku negocjacji nie zakładałem innej opcji. W tej chwili jednak wszystkie myśli i siły skierowane są na przygotowania do spotkań barażowych. Cała drużyna mocno pracuje, aby kolejny sezon rozpocząć na boiskach trzeciej ligi. Chciałbym tylko nadmienić, że kolejny sezon bede pracował nie tylko na boisku w roli zawodnika, ale również w Szkole Mistrzostwa Sportowego ZKS UNIA Tarnów i klubowej Akademii, odpowiadając za rocznik 2007″ – zakończył P.Węgrzyn.

Trwają także ustalenia z pozostałymi zawodnikami, które wkrótce mają zostać sfinalizowane podpisaniem kontraktów, o czym będziemy informowali na bieżąco.