Skip to main content

Jaskółki bez punktów wróciły do Tarnowa z wyjazdowego spotkania z KSZO. Choć Unia Tarnów rozegrała nie najgorsze spotkanie, to jednak gospodarze w tym starciu byli bezwzględni. Trzy bramki stracone i na żadną z nich Biało-Niebeiscy nie byli w stanie odpowiedzieć.


Pierwsza połowa to solidna gra gospodarzy. Choć nie tworzyli oni czystych i klarownych sytuacji. To jednak piłka znalazła się dwa razy w bramce strzeżonej przez Frankowskiego. Unia, choć usiłowała zbliżyć się do rywala w pierwszej części gry, to nie potrafiła znaleźć drogi do bramki.

W drugiej połowie widać było znaczną poprawę w grze tarnowskiej Unii. To oni niejako przejęli inicjatywę i starali się odrobić straty. Jednak w tym starciu brakowało Bioło-Niebiekism pomysłu na dobrze poukładaną drużynę KSZO. Gospodarze mądrze bronili się i czekali na okazję, aby podwyższyć prowadzenie. Ta sztuka udała się w 86. minucie. KSZO wyprowadziło trzeci cios, który ustawił wynik tego spotkania.


Konferencja pomeczowa spotkania KSZO Ostrowiec – ZKS Unia Tarnów:


Jaskółki swój następny mecz rozegrają w sobotę. Będzie to drugi wyjazd z rzędu. Unia Tarnów zmierzy się z beniaminkiem drużyną Sokół Sieniawa.