Skip to main content

Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów pragnie zdementować pojawiające się informacje w zakresie wycofania drużyny z rozgrywek pucharowych.

Decyzją sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny, sezon dla jej zawodników został rzeczywiście zakończony i przebywają oni aktualnie na krótkich urlopach. Start przygotowań do sezonu 2020/2021 planowany jest na 20 lipca, a pierwszy mecz rozegramy już 8 sierpnia. Wywalczenie awansu w kolejnym sezonie pozostaje niezmiennie priorytetem dla pierwszej drużyny.

Pomimo utrudnień związanych przede wszystkim z bezprecedensowym przeniesieniem baraży na terminy lipcowe, oraz pomimo odmowy przeniesienia terminu meczu pucharowego, klub nie wycofał jednak drużyny z rozgrywek, a do udziału w tym spotkaniu zostali desygnowani juniorzy naszej akademii. Taka też oficjalna informacja została przekazana w dniu wczorajszym przedstawicielowi MZPN w Tarnowie.

W roli szkoleniowca prowadzącego drużynę w dzisiejszym pojedynku pucharowym zobaczymy Pawła Węgrzyna. Mecz zaplanowano na godzinę 17:00 w Niecieczy, zachęcamy zatem do trzymania kciuków za naszych młodzieżowców i trenera.