Skip to main content

Przegrywamy inauguracyjne spotkanie w Centralnej Lidze Juniorów z drużyną AP TOP 54 Biała Podlaska. Pierwsze koty za płoty. Pozostaje duży niedosyt ale walczymy dalej o ligowe punkty. Kolejnym rywalem Jaskółek będzie Cracovia Kraków.

ZKS Unia Tarnów 0:1 AP TOP 54 Biała Podlaska

Skład: J. Mazurkiewicz, K. Konieczny, Sz. Zbierzkowski, P. Dzióbak, B. Szarek, Ł. Musiał, B. Solarz, F. Bober, J. Hajdo, O. Kantor (60’ F. Szczurek), F. Jasiak (65’ F. Woloszczuk)

Rezerwowi: A. Wójcik, J. Strzałka, Mi. Różycki, K. Mróz, P. Ponikiewski.

Trener Łukasz Jamróg: Czujemy spory niedosyt po meczu z Biała Podlaska. Uważam, że nie zasłużyliśmy na porażkę w tym meczu. W pierwszej połowie byliśmy drużyna, która grała naprawdę dobrze. Nasza gra była zorganizowana i dobrze zakładaliśmy pressing z którym, zespół przeciwny sobie nie radził i posiłkował się wybijaniem piłki. Stworzyliśmy sobie kilka dobrych sytuacji, ale niestety nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Druga połowa była bardziej wyrównana, jednak to drużyna gości wykorzystała okazję i zdobyła bramkę w końcówce meczu strzałem z dystansu. Myślę, że gdybyśmy wykorzystali swoje sytuacje to wynik byłby zupełnie inny. W piłce często tak właśnie jest, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Trzeba teraz szybko wyciągnąć wnioski z ostatniego meczu i odpowiednio przygotować się do kolejnego spotkania z Cracovia Kraków.

Zdjęcia z tego spotkania znajdziecie w tym miejscu –> https://tarnow.pl/Dla-mieszkancow/Galerie-zdjec/Sport/Galeria-Sport-2021/Centralna-Liga-Juniorow-U-15-Unia-Tarnow-AP-TOP-54-Biala-Podlaska

fot.główne: Artur Gawle