Skip to main content

Były piłkarz Wisły Kraków czy ŁKS Łódź, a także szkoleniowiec między innymi Okocimskiego Brzesko poprowadzi wiosną występującą w Małopolskiej Lidze Juniorów Młodszych drużynę jaskółek U17.

Radek Jacek w przeszłości był piłkarzem między innymi  Wisły Kraków, a swój debiut w Ekstraklasie zaliczył  w mistrzowskim dla Białej Gwiazdy sezonie 2004/2005. Po zakończeniu kariery piłkarskiej zajął się pracą trenerską i w ostatnich latach znany był przede wszystkim z pracy w Okocimskim Brzesko. Teraz szkoleniowiec dołączył do sztabu naszych drużyn juniorskich i odpowiedzialny będzie za zawodników U17, którzy występują w Małopolskiej Lidze Juniorów Młodszych.

– Cieszę się, że Radek Jacek przyjął naszą ofertę. To wciąż jeszcze młody trener, który jednocześnie ma bardzo duża wiedzę i warsztat wyniesiony zarówno z kariery piłkarskiej jak i pracy z młodzieżą. Zatrudnienie takiego trenera jest efektem prowadzonego przez naszą Akademię scoutingu trenerskiego w naszym regionie. Chcemy bowiem zatrudniać najlepszych trenerów dla których własny rozwój zawodowy jest drogą do rozwoju jego podopiecznych. Trener Jacek jest doskonałym przykładem takiego szkoleniowca, wobec którego mamy ambitny wieloletni plan współpracy – zaznacza Tomasz Matyjewicz, dyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów

Witamy trenera Radka w jaskółczej rodzinie i życzymy wielu sukcesów.