Skip to main content

W walce o Centralną Ligę Juniorów U-15 (CLJ U-15) młodzi zawodnicy „Jaskółek” zremisowali w pierwszym pojedynku barażowym z mistrzem Podkarpacia; Stalą Stalowa Wola.

Po wygraniu Ligi Małopolskiej trampkarze naszego klubu, w większości uczniowie 8 klasy Szkoły Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów, w dwumeczu barażowym rywalizują ze zwycięzcą ligi podkarpackiej.  Pierwsze spotkanie, rozegrane w środę 11 listopada w Tarnowie, zakończyło się remisem 2:2. Pozostaje pewien niedosyt, gdyż dwukrotnie w tym meczu wychodziliśmy na prowadzenie, ale przeciwnik za każdym razem zdołał doprowadzić do remisu. Taki wynik powoduje, iż sprawa awansu do CLJ zostaje nadal otwarta kwestią, którą rozstrzygnie mecz rewanżowy, jaki odbędzie się już w najbliższą niedzielę (15.11) w Stalowej Woli. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 11:00.

 

Po pierwszym meczu barażowym ze Stalową Wolą czujemy lekki niedosyt. Dzisiaj dwukrotnie wychodziliśmy na prowadzenie, stwarzając sobie jeszcze kilka sytuacji bramkowych. Szkoda, że nie udało nam się ich wykorzystać, ale i tak bardzo dziękuje drużynie za pokazanie charakteru i rozegranie kolejnego dobrego meczu. Teraz zdecydowanie pora na krótki odpoczynek i szczegółową analizę spotkania. Na mecz rewanżowy pojedziemy w optymistycznych nastrojach, ponieważ dzisiejsze spotkanie pokazało, że sprawa awansu jest jak najbardziej otwarta.

Unia Tarnów – Stal Stalowa Wola 2:2 (1:1)

Skład: J.Mazurkiewicz, Konieczny, Zbierzkowski, Wójcik, Mróz, Dzióbak, Solarz, Bober, Hajdo, Jasiak, Szarek, Kantor, Padło, M.Różycki, N.Mazurkiewicz, Musiał, Ponikiewski,

Bramki: Hajdo, Zbierzkowski