Skip to main content

W poniedziałek, na sztucznym boisku przy ul. Wojska Polskiego, zawodnicy  z rocznika 2011 rozegrali mecz kontrolny z Błękitnymi Tarnów. Spotkanie  zostało rozegrane na dwóch boiskach równocześnie i miało charakter  szkoleniowy. W obu zespołach wystąpiło w sumie prawie 40 zawodników.

Skład: Ostręga Adrian, Kolak Jakub, Rybski Karol, Szlachta Kornel, Michalski  Eryk, Jewulski Igor, Fasula Nataniel, Augustyn Jakub, Wasa Ignacy,  Trancygier Ksawery, Tylko Jan, Grzenia Filip, Warchałowski Jakub, Ciochoń Piotr, Bondar Artur, Dropiński Maksymilian, Kaim Jakub, Kubis  Kamil.
Trenerzy: Greń Sebastian, Zając Marcin

Trener Sebastian Greń: ,,Spotkanie z Błękitnymi miało założenie  wyłącznie szkoleniowe i przebiegło w przyjaznej atmosferze. Mieliśmy  możliwość sprawdzić chłopców na kilku pozycjach w czasie gry. Na obu  boiskach padło wiele pięknych bramek zarówno po indywidualnych jak i  zespołowych akcjach. W najbliższym czasie z pewnością rozegramy z  zespołem Błękitnych kolejne mecze, dając chłopcom możliwość rywalizacji  i sprawdzenia swych umiejętności.”