Skip to main content

Mecz z Pogonią Kraków został rozegrany w sobotnie przedpołudnie na obiektach treningowych Akademii Unii Tarnów. Rywalizacja przebiegała na dwóch boiskach, więc kolejny raz każdy z zawodników miał możliwość aktywnie wykorzystać 2 godziny gry.

Spotkanie stało na dobrym poziomie sportowym, a obie drużyny wykreowały dużą ilość sytuacji do zdobycia bramki, rozgrywając piłkę od własnej bramki, mimo ciągłych prób gry wysokim pressingiem zespołu będącego akurat w fazie bronienia.

,,Kolejny bardzo wartościowy mecz dla naszych zawodników. Długi czas gry każdego z chłopców, pozwolił na realizację założeń mikrocyklu, w którym zależało nam na podejmowaniu dużej ilości pojedynków indywidualnych. Dzięki szerokiej kadrze i wystarczającej ilości miejsca do gry, którym dysponujemy na obiektach treningowych, razem z chłopcami z rocznika 2012, którzy także podejmowali tego samego przeciwnika, mogliśmy grać równocześnie na 4 boiskach, co sprzyja maksymalnie efektywnemu wykorzystaniu czasu gry. Dziękujemy za przyjazd gościom i na pewno zmierzymy się po raz kolejny, tym razem w Krakowie” – podsumował trener Sebastian Greń.

 

Zagrali: Miłosz Michałek, Jan Tylko, Nataniel Fasula, Ksawery Tracnygier, Yaraslau Bushkou, Aleksander Kokoszka, Jakub Kaim, Filip Grzenia, Maksymilian Poręba, Ignacy Wasa, Kornel Szlachta, Adam Fikas, Michał Imioło, Jakub Kolak.