Skip to main content

W niedzielę nasi zawodnicy Orlika młodszego udali się na turniej do Jerzmanowic nieopodal Ojcowskiego Parku Narodowego. W związku z tym  piłkarskie zmagania  zostały  połączone z wycieczką do Jaskini Nietoperzowej.

Najpierw jednak Jaskółeczki rywalizowały na boisku gdzie spisały się na medal, notując komplet zwycięstw na swoim koncie. Po rywalizacji sportowej przyszedł czas na doładowanie baterii  dzięki smacznemu grillowi, aby później w doskonałych nastrojach udać się na zwiedzanie Jaskini Nietoperzowej, która położona jest w makroregionie Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej.

“Za nami dzień pełen wrażeń, pogoda dziś dopisała jak i uśmiechy na twarzy dzieci. Połączyliśmy tym razem grę z wycieczką co wyszło bardzo fajnie, w taki oto sposób uczciliśmy koniec wakacji i powrót do szkoły. Jeśli chodzi o piłkarskie aspekty to cieszę się, że każdy chłopiec mógł sporo pograć, wystawiliśmy dziś dwa zespoły co dało nam możliwość grania równocześnie na dwóch boiskach. Cieszy fakt, że chłopcy coraz lepiej rozumieją się na boisku i tworzą zgraną paczkę poza boiskiem” – podsumował trener Marcin Zając.

Naszą Akademię reprezentowali: Oskar Adamczyk, Antoni Padło, Bartłomiej Witek, Adrian Szymczakiewicz, Filip Sterna, Maksymilian Siemaszko, Patryk Mucha, Mateusz Pancerz, Nataniel Brożek, Olivier Białas, Patryk Mróz, Szymon Mleczko, Maksymilian Miłkowski, Oliwier Mężyk, Kryspin Lizak, Alan Kądzielawa, Miłosz Żesławski.