Skip to main content

W tym roku  zawodnicy młodzika i orlika przebywali na obozie w Nowinach. Nie zabrakło czasu zarówno na rozwój sportowy jak i odpoczynek oraz rekreację.

W dobrze  znanym miejscu, chłopcy czuli się bardzo dobrze. Jaskółki brały udział w wielu grach integracyjnych, które przysporzyły wiele radości i ciekawych zwrotów akcji. Oprócz pracy na świetnie przygotowanych boiskach, nasi gracze regenerowali się na basenie i rozgrywali mecze sparingowe. Wszyscy wrócili cali i zdrowi, gotowi do nowego sezonu.

„Cieszymy się, że z udanego obozu. Nasze przygotowania do sezonu wciąż trwają. Mogliśmy rozegrać już kilka sparingów z bardzo dobrymi rywalami. Za nami potyczki z Koroną Kiecę, Bronią Radom, Mosirem Bochnia, Garbarnią Kraków, czy Hetmanem Zamość. W każdym meczu można było zobaczyć wiele dobrego z naszej strony. Widać, że ta drużyna rośnie z treningu na trening, a o rozwój nam właśnie chodzi. Przed nami kolejne wyzwania.”- podsumował trener młodzików Łukasz Tarkowski

,,Obóz był dla chłopców z rocznika 2011 doskonałą okazją do integracji grupy oraz poznania się wzajemnie, gdyż za niecały miesiąc będą stanowić jedną klasę. Bardzo budujące było dla nas dobre przyjęcie młodszych kolegów, przez zawodników z roczników starszych. Oprócz treningów na bardzo dobrych obiektach, rozegraliśmy także dwa wartościowe sparingi z zespołami ze starszego rocznika z Nowin i Chęcin, w których udział wziął każdy z 20 chłopców z tej grupy. Wszystkie dzieci wróciły z wyjazdu zadowolone i już nie mogą doczekać się kolejnych” – dodał trener orlików Sebastian Greń.

 

 

“To był dobry czas pod zarówno w aspekcie wychowawczym jak również szkoleniowym. Zawodnicy podczas regularnych treningów podnosili swoje umiejętności mając do dyspozycji świetnie przygotowane boiska. Rozegrali bardzo wartościowe mecze kontrolne, które pokazały ze proces treningowy przybliża nas do realizacji założonych celów” – podsumował trener Łukasz Lisak.