Skip to main content

W ubiegły weekend na boisku naszej Akademii zawodnicy reprezentujący grupę orlika młodszego zmierzyli się z Legionem Pilzno.

Pomimo pogody w kratkę i trudnej rywalizacji w strugach deszczu zawodnicy obu ekip dzielnie ze sobą rywalizowali. Podczas meczu padło sporo efektownych bramek zarówno po indywidualnych jak i zespołowych akcjach. Każda z młodych Jaskółek miała okazję rozegrać około 90 minut meczu, rywalizując z drużyną Legionu jak i między sobą. Przed naszymi zawodnikami kolejne sparingi i turnieje, które będą odbywać się co tydzień.

“Za nami pierwszy mikrocykl po przerwie wakacyjnej, w którym skupiliśmy się na grze 1×1 na co stawialiśmy w sobotnim sparingu zachęcając naszych graczy do odważnych pojedynków. Widać, że chłopcy po przerwie wakacyjnej są głodni gry i bardzo chętnie stawili się na meczu, w którego rozegraniu nie przeszkodziły opady deszczu. Przed nami kolejne wartościowe sprawdziany, w których będziemy mieli okazję sprawdzić się choćby z Lechią Gdańsk” – podsumował Trener Marcin Zając

 

Nasz klub reprezentowali: Aleksander Furmański, Oliwier Mężyk, Antoni Padło, Oskar Adamczyk, Filip Sterna, Maksymilian Miłkowski, Bartłomiej Witek, Maksymilian Siemaszko, Patryk Mucha, Eryk Michalski, Oliwier Białas.