Skip to main content

Jaskółki rozegrały dziś sparing z Wiślanami Jaśkowice na sztucznym boisku TOSIR w Tarnowie. Po dość słabej pierwszej części gry, druga połowa meczu przyniosła ożywienie w naszych szeregach i mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem Unii Tarnów 2:0.


Pierwsza połowa mocno przeciętna w naszym wykonaniu. Mieliśmy spore problemy w ataku pozycyjnym i często nadziewaliśmy się na groźne kontry. Rywal mocno zamykał przestrzeń dlatego powinniśmy być bardziej aktywni w ataku pola za linią obrony Wiślan. Druga część meczu była już lepsza. Potrafiliśmy przyspieszyć grę i mieć z tego zdecydowanie więcej korzyści. Ostatnie dwa tygodnie zawodnicy powinni złapać więcej “świeżości”, dlatego spokojnie podchodzę do dzisiejszej postawy , która na pewno nie była taka jaką sobie wyobrażam. Rywalizacja cały czas trwa i takie mecze dają sporo materiału i odpowiedzi – powiedział trener Radosław Jacek

Unia Tarnów – Wiślanie Jaśkowice 2:0 (0:0)

Bramki dla Unii
Kieroński
Orlik

Skład:
Kieliszek (Zając 46) – Węgrzyn (Matyjewicz 46), Kajpust (Wojcikowski 70), Sierczyński (Suchowski 60)- Łazarz (Dubas 60) Soprych (Nytko 46) Jacak(Orlik 46), Wardzała (Starzyk 70) – Sojda (Jaskiewicz 70) Mida (Biś 60), Biały (Kieroński 60)