Skip to main content

Drużyna juniorów starszych odniosła kolejne przekonujące zwycięstwo strzelając cztery bramki w wyjazdowym spotkaniu w Wieliczce

Górnik Wieliczka – Unia Tarnów 0 : 4 ( 0 : 3 )

Bramki :
14 min – Kieroński Gabriel ( asysta Jękosz Paweł )
18 min – Czech Filip ( asysta Miłkowski Michał )
42 min – Kieroński Gabriel ( asysta Dubas Igor )
64 min – Kieroński Gabriel ( asysta Filip Jaśkiewicz )

Skład :
Marek Tomasz ( Wojtar Igor 85 min ) – Wójcikowski Jakub, Suchowski Patryk, Matyjewicz Wiktor – Czech Filip ( 67 min Łazarz Szymon ) , Jękosz Paweł , Biś Bartosz ( 11 min Sułek Marcin ) , Dubas Igor – Miłkowski Michał ( 81 min Koziński Sebastian ) , Jaśkiewicz Filip ( 60 min Bryl Jakub , Kieroński Gabriel ( 83 min Trzpis Jakub )

Zagraliśmy dobre spotkanie z rywalem, który w pewnym momencie rozgrywek należał do czołówki ligi. Już w 1 minucie meczu powinniśmy prowadzić 1:0, nie wykorzystaliśmy jednak rzutu karnego po faulu na naszym zawodniku. Utrzymywaliśmy koncentrację i do przerwy prowadziliśmy już różnicą 3 bramek. W drugich 45 minutach dołożyliśmy kolejne trafienie i zwycięstwo 4:0 stało się faktem. Dużą stratą była kontuzja Bartka Bisia, która wyeliminowała go z gry już w 10 minucie spotkania, widać było że odzyskał swoją wysoką formę, niestety będzie musiał znowu pauzować przez kontuzję. Odnieśliśmy dziewiąte zwycięstwo z rzędu, do rozegrania pozostały dwa mecze –  dalej liczymy się w walce o najwyższe cele!