Skip to main content

W pierwszym meczu kontrolnym okresu przygotowawczego zawodnicy ZKS Unia Tarnów pokonują wicelidera Małopolskiej IV Ligi Zachodniej Orzeł Ryczów 9:3.


Spotkanie rozpoczynało się na dobrze przygotowanym sztucznym boisku w Woli Rzędzińskiej, lecz zmieniająca się pogoda w dalszych minutach meczu utrudniła mocno warunki i wpłynęła na jakość rozgrywanego spotkania. Nasz zespół stworzył sobie bardzo dużo sytuacji na zdobycie bramek, ale skuteczność w dzisiejszym dniu mogła być zdecydowanie lepsza.

Dzisiejszy mecz pozwolił nam zamknąć drugi tydzień przygotowań. Z niezłym przeciwnikiem mogliśmy przećwiczyć zasady w poszczególnych fazach gry i z realizacji zadań jestem połowicznie zadowolony. To co dobrze funkcjonowało to faza przejścia z obrony do ataku gdzie po tego typu akcjach stworzyliśmy naprawdę dużo sytuacji. Zdecydowanie na minus to bramki które straciliśmy po stałych fragmentach gry. Ważne, że każdy z zawodników rozegrał 45 minut na dobrej intensywności i zakończył mecz bez urazów – powiedział trener Radosław Jacek

Unia Tarnów – Orzeł Ryczów 9:3(4:1)

Bramki
Mida, Nytko, Biały, Sojda, Starzyk, Jacak, Ostrowski, Kieroński x2,

Skład 1 połowa:
Zając – Suchowski, Kajpust, Węgrzyn – Nytko, Orlik, Wardzała, zawodnik testowany – Sojda, Biały, Mida

Skład 2 połowa:
Zając – Wójcikowski, Węgrzyn, Sierczyński – Soprych, Jacak, Ostrowski, Nytko – Sojda, Kieroński, Starzyk

Zawodnicy nieobecni:
Adamski (kontuzja), Putin (kontuzja), Dubas (kontuzja), Miłkowski (kontuzja), Matyjewicz (testy w Legia Warszawa), Biś (testy w Resovia Rzeszów), Nowak (choroba)