Skip to main content

Zapowiedź meczu: Unia Tarnów – Orlęta Radzyń PodlaskiPo nieudanej inauguracji rundy rewanżowej w wykonaniu Tarnowskiej Unii i porażce na wyjeździe z Sokół Sieniawa. Czas na pierwsze spotkanie w 2023 roku w Jaskółczym Gnieździe! W meczu drugiej kolejki rundy rewanżowej będziemy gościć u siebie Orlęta Radzyń Podlaski, spotkanie zaplanowane jest na sobotę 11 marca, a pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 14:30 na Z3!


Nasz najbliższy rywal po rozegraniu osiemnastu spotkań zajmuje wysokie czwarte miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 35 punktów. W ostatnim spotkaniu Orlęta na własnym terenie pokonały drużynę KS Wiązownica, która obecnie przebywa w strefie spadkowej stosunkiem 4 do 2. Pierwsze starcie tych ekip w sezonie 2022/23 zakończyło się wyjazdowym zwycięstwem Jaskółek, gdzie po bramkach Igora Dubas, Szymona Mida oraz Tomasza Palonek – pokonaliśmy Orlęta 3 do 2. Czy to może oznaczać, że trener Radosław Jacek zna receptę na klub z Radzynia? Tego nie wiemy, wiemy jednak na pewno, że jego podopieczni zrobią wszystko, aby punkty pozostały w Tarnowie!

Widzę w drużynie chęć zmazania plamy po nieudanej inauguracji. Jutro na pewno zmierzymy się z dobrym poukładanym zespołem, który jest powtarzalny w swojej grze. Liczę, że nasz stadion wraz z dużą grupą kibiców będą dodatkowym atutem dla naszego zespołu. W drużynie panuje dobra atmosfera i duża rywalizacja. Liczę, że skład jaki desygnuje do gry zrealizuje plan na mecz i 3 punkty zostaną w “Jaskółczym Gnieździe”. – powiedział trener Radosław Jacek

Unia Tarnów – Orlęta Radzyń Podlaski | Stadion Miejski w Tarnowie | 11.03.2023 14:30