Skip to main content

Akademia Piłkarska ZKS Unia Tarnów to miejsce gdzie pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej młodzi sportowcy mogą rozwijać swój talent, doskonalić technikę gry i spędzać czas w radosnej atmosferze.

Nasza Akademia to doskonałe miejsce, aby rozwijać umiejętności sportowe dzieci i młodzieży. Prowadzimy dwutorowe szkolenie zarówno to rekreacyjne dla dzieciaków, które kochają sport, a w szczególności piłke nożną jak i to specjalistyczne dla wybitnych zawodników z regionu, którzy dzięki doskonałym warunkom trenigowym podnoszą swoje umiejętnośći. Ponad to organizujemy obozy, pólkolonie, wyjazdy na mecze ekstraklasy. Nasza codzienna praca została doceniona przez PZPN i jako jedyna Akademia w Tarnowie mozemy pochwalić się złotym certyfikatem” – podkreśla koordynator Akademii Piłkarskiej ZKS Unia Tarnów Paweł Popiela.

Duży nacisk kładziemy także na kształtowanie charakteru młodych sportowców oraz dobrej relacje w grupach treningowych, które stanowią bardzo istotną część rozwoju kariery sportowej.

Działalność Akademii wspierają Partnerzy – Grupa Azoty oraz Sokołów. Ich wsparcie jest nieocenione szczególnie, jeśli chodzi o rozwój Akademii i udoskonalanie jej funkcjonowania.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej Akademii Piłkarskiej. Wszystkich niezbędnych informacji udziela trener Paweł Popiela – pod numerem telefonu 795-796-779.