Skip to main content

Juniorzy Starsi ZKS Unia Tarnów pokonali w sparingowym spotkaniu seniorską drużynę  Radlnej występującą na co dzień w rozgrywkach A Klasy w stosunku 3:2.

Juniorzy Starsi Unia Tarnów – Radlna ( seniorzy A klasa ) 3 : 2 ( 0 : 0 )
Bramki : Jaśkiewicz Patryk (53 min),  Migas Gracjan (61 min, 68 min)

Skład:
1 połowa: Wojtar Igro – Duź , Świątek, Łazarz – Chwistek, Biś, Pilus Czech – Bryl, Kieroński, Dubas

2 połowa: Wojtar Igor – Filipczak, Jękosz, Testowany – Rolewicz, Sułek, Bednarz, Szczerba – Brongiel, Jaśkiewicz , Migas

Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemia juniorzy starsi rozegrali swój pierwszy mecz sparingowy wygrywając 3 : 2 z zespołem seniorów występujących w rozgrywkach A klasy.

Cieszymy się ze powoli wracamy do “sportowego życia” i mogliśmy rozegrać mecz sparingowy. Trening rozpoczęliśmy z początkiem maja jak tylko pojawiła się na to możliwość i zezwolenie od strony rządu, dlatego nie obawialiśmy się że dojdzie do problemów zdrowotnych , urazów podczas gry , bo to w tym momencie jest kluczowe żeby wrócić do rywalizacji i nie ponosić przy tym strat zdrowotnych. Cieszy fakt podpisania profesjonalnych kontraktów przez kilku zawodników będących w grupie juniora starszego, zostali w ten sposób docenienie za wykonaną pracą do tej pory. Kolejnym pozytywnym sygnałem dla grupy juniorów starszych, młodszych  jest debiutancka, a zarazem zwycięska bramka w meczu sparingowym seniorów z Wisłoką Dębica  Wiktora Matyjewicza z rocznika 2004. Jego występ jak i ilość wychowanków w pierwszym zespole seniorów świadczy o dobrej pracy  Trenerów w naszej  Akademii.