Skip to main content

Artur Biały, najlepszy snajper zeszłego sezonu IV ligi Małopolskiej,  podpisał dziś umowę na sezon 2021/2022 z naszym klubem. Będzie to już 7 z kolei sezon tego zawodnika w Unii Tarnów.

Artur Biały był jednym z naszych priorytetów jeżeli chodzi o pozostanie w klubie na kolejny sezon. Nie wybaczylibyśmy sobie gdyby strzelec 33 bramek w sezonie nie został z nami na kolejny rok. Cieszymy się i wierzymy, że zawodnik zachowa podobną skuteczność również w 3 lidze i stanie się czołową postacią tego poziomu rozgrywek – powiedział po podpisaniu kontraktu Prezes Zarządu Artur Szklarz.

Artur Biały jest 3o letnim zawodnikiem, który swoją karierę rozpoczynał w młodzieżowych drużynach Unii Tarnów. Następnie kilka lat spędził w niższych ligach by w 2015 roku ponownie przywdziać trykot z Jaskółką na piersi. Od tego czasu jest niezwykle ważnym ogniwem ofensywy biało niebieskich i swoją postawą i zaangażowaniem może być przykładem dla młodszych piłkarzy.

Cieszę się, że zostaję w Unii Tarnów i będę mógł pomóc w rozgrywkach 3 ligi. Jestem zadowolony z zaproponowanych mi warunków przedłużenia umowy i czuje się doceniony przez klub w tym zakresie. Pozdrawiam wszystkich kibiców! – dodał po parafowaniu umowy Artur Biały