Skip to main content

W minioną sobotę podopieczni trenera Daniela Bartkowskiego rozegrali pierwszy sparing.

Rywalem Jaskółek była drużyna MKS Czarni Połaniec. Spotkanie zakończyło się rezultatem 3:1 dla biało-niebieskich, a hat-trickiem popisał się Artur Biały.

Przygotowania do rundy wiosennej wkraczają w decydującą fazę, jak podkreśla szkoleniowiec Jaskółek: “W ostatnim tygodniu pracowaliśmy nad grą w defensywie, a dokładniej nad organizacją gry w wysokim pressingu. Biorąc pod uwagę wspomniana fazę gry, możemy być zadowoleni z ostatniego sparingu. Sparingiem z Czarnymi zakończyliśmy pierwszy etap przygotowań i teraz czeka nas tydzień regeneracyjny, po którym rozpoczniemy najcięższy okres pod względem obciążeń. W sparingu testowaliśmy dwóch nowych zawodników, zaprezentowali się dobrze, ale nie została podjęta decyzja dotycząca ich przydatności w naszej drużynie.” – zakończył Daniel Bartkowski.

Przed biało-niebieskimi kolejny gry kontrolne. Przypomnijmy, że 1. lutego Unia Tarnów zmierzy się  z Wisłoką Dębica (III liga), 8. lutego z Koroną Rzeszów, 15. lutego z Błękitnymi Ropczyce, 29. lutego z Partyzantem Targowiska oraz 7. marca z Igloopolem Dębica. Zaplanowane spotkania rozgrywane będą na wyjeździe.