Skip to main content

Bardzo miło jest nam poinformować, że trzech zawodników naszego klubu, zostało powołanych do kadry województwa małopolskiego do turnieju kwalifikacyjnego UEFA Regions’ Cup. Artur Biały, Patryk Orlik i Dominik Wardzała znaleźli się na liście wybrańców trenerów Marcina Gędłeka i Tomasza Bernasa. Gratulujemy i trzymamy kciuki!


W tym roku reprezentacja Małopolski uczestniczy w kolejnej edycji turnieju UEFA Regions’ Cup, będącego nieoficjalnymi Mistrzostwami Europy Amatorów UEFA. Pragniemy, z Waszą i Waszych zawodników pomocą, zajść w tych prestiżowych rozgrywkach jak najdalej, godnie reprezentować nasz region.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za dotychczasową bardzo dobrą współpracę z Państwem i liczymy na dalsze wsparcie naszego dążenia do uzyskania jak najlepszego wyniku w turnieju. Pierwszy etap turnieju to eliminacje makroregionalne, w których to rozgrywkach przeciwnikami naszej reprezentacji będą zespoły Podkarpackiego ZPN, Lubelskiego ZPN i Świętokrzyskiego ZPN.

Do  reprezentacji   Małopolskiego   Związku   Piłki  Nożnej  na  zgrupowanie   i   mecze turnieju Eliminacyjnego na szczeblu Makroregionu, które odbędzie się w   dniach 22-26.06.2022r.,w  Stalowej Woli oraz na Finały Mistrzostw   Polski   mające   się   odbyć   w   dniach     6-10.07.2022r. zostali powołani  zawodnicy z następujących Klubów:

Beskid Andrychów: Michał Tylek;
Dalin Myślenice: Michał Cienkosz, Jakub Jędrzejowski, Bartłomiej Ostafin;
LKS Jawiszowice: Dawid Hałat, Adrian Korczyk;
Jutrzenka Giebułtów: Mikołaj Jeż, Grzegorz Silczuk;
Limanovia Limanowa: Bartosz Kościółek;
Słomniczanka Słomniki: Damian Matyja;
Sokół Kocmyrzów: Michał Romuzga;
LKS Śledziejowice: Krzysztof Maj;
Tarnovia Tarnów: Szymon Leśniak;
Tempo Białka: Adam Palarczyk;
MKS Trzebinia: Michał Kowalik;
Unia Tarnów: Artur Biały, Patryk Orlik, Dominik Wardzała;
Wierchy Rabka: Szymon Majeran;
Wiślanie Jaśkowice: Piotr Gogola, Nikodem Morawski, Sebastian Ropek, Jakub Seweryn;
Wiślanka Grabie: Damian Kobyłka, Dawid Serafin.