Skip to main content

Pierwsza kolejka rundy jesiennej 3 ligi sezonu 2021/2022 wystartuje już 7 sierpnia. Rywalem Jaskółek w inauguracyjnym pojedynku będzie Podlasie Biała Podlaska, a mecz rozpocznie się o godzinie 17:00. Wszystkie mecze w roli gospodarza rozegrane zostaną na Stadionie Miejskim w Tarnowie.

Sprzedaż karnetów na rundę jesienną sezonu 2021/2022 rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek.  Ceny karnetów uprawniające do udziału we wszystkich ligowych oraz pucharowych meczach rundy jesiennej kształtują się następująco:

Trybuna główna – 70 pln

Trybuna główna strefa O – 150 pln

Trybuna główna strefa VIP – 950 pln (miejsce parkingowe na terenie stadionu, dostęp do strefy gastronomicznej w trakcie meczu)

Karnety  będzie można nabywać w sekretariacie ZSMS Unia Tarnów przy ulicy Pszennej 10 w Tarnowie (wejście administracyjne to ostatnie drzwi od strony parkingu) od  poniedziałku (02.08) do piątku (06.08) w godzinach 8-16 oraz w dniu pierwszego meczu tj 7.08 w kasie stadionu.

Karnety na trybunę VIP można nabywać również online wysyłając zamówienie na adres biuro@zksunia.tarnow.pl Szczegóły w zakresie płatności oraz informacji dodatkowych otrzymacie Państwo w korespondencji zwrotnej.

WAŻNE: W przypadku wprowadzenia ograniczeń udziału widzów podczas zawodów sportowych w związku z epidemią covid19, właściciele karnetów uzyskają pierwszeństwo wstępu na trybuny. W przypadku całkowitego zakazu udziału publiczności w wydarzeniach sportowych, właściciele karnetów uzyskają dostęp do transmisji online prowadzonej w trakcie meczu. W związku z powyższym podczas zakupu zostaną Państwo poproszeni o udostepnienie adresu email na który zostanie wysłany ewentualny link lub kod do transmisji.

Ustalono również cenę biletu wstępu na mecze ligowe i pucharowe rundy jesiennej (miejsce na trybunie głównej poza strefą O i strefą VIP): – 15 pln

Sprzedaż biletów odbywać się będzie w serwisie EKObilet.pl na trzy dni przed data meczu. Bilety będzie można również nabywać w kasie Stadionu Miejskiego, a cena stacjonarna w dzień meczowy wzrośnie o 5 złotych

Emerytowani zawodnicy seniorzy proszeni są o kontakt w celu uzyskania bezpłatnych wejściówek na adres mailowy biuro@zksunia.tarnow.pl.

Zawodnicy akademii wstęp wolny wraz z jednym opiekunem na podstawie zgłoszenia u trenera prowadzącego.

Uczniowie Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów wstęp bezpłatny na podstawie aktualnej legitymacji szkolnej.