Skip to main content

Sporo emocji dostarczyła kibicom nasza druga drużyna juniorów młodszych remisując po zaciętym meczu z Limanovią 4:4.

Młode Jaskółki dobrze rozpoczęły spotkanie prowadząc 2:0 po bramkach  Łukasza Musiała i Franka Woloszczuka jednak w samej końcówce pierwszych 45 minut dali się zaskoczyć gościom i do “szatni” schodziliśmy z wynikiem 2:2 . Druga połowa zaczęła się fatalnie dla tarnowian. Kilka minut po rozpoczęciu Limanovia objęła prowadzenie, a w 64 minucie podwyższyła rezultat na 2:4 . Szybka odpowiedz i bramka zdobyta przez Fabiana Jasiaka oraz piękny gol Oliviera Trancygiera pozwoliły dały zespołowi Unii remis.

 

“Po zakończeniu spotkania czuliśmy ogromny niedosyt, po zawodnikach widać było rozgoryczenie jednak mimo wszystko uważam, że powinniśmy być zadowoleni – przede wszystkim z gry bo przez większość meczu kontrolowaliśmy sytuacje na boisku.  Poza tym bardzo dobry impuls dali zawodnicy wchodzący z ławki. Mimo zdecydowanej przewagi musieliśmy w drugiej połowie “gonić wynik” co nam się udało. W doliczonym czasie mieliśmy doskonałą okazję na wygrana jednak nie udało nam się jej wykorzystać.  Chciałbym pogratulować całej drużynie, takie mecze  dają dodatkową motywacje, mam nadzieję na równie dobry występ w następnej kolejce z Hutnikiem” – powiedział po meczu trener Paweł Popiela.

ZKS Unia II Tarnów  – Limanovia 4:4

Skład: Mazurkiewicz Jan – Szczeciński , Budzik Filip , Musiał – Kantor , Mazurkiewicz Nikodem , Szarek , Wojtanowski , Szczurek , Woloszczuk – Jasiak.
Zagrali również: Strzałka, Budzik Wiktor, Król, Trancygier, Garncarz, Fortuna.