Skip to main content

Dwie drużyny rocznika 2011 wystąpiły na turnieju u zaprzyjaźnionej Beskidzkiej Akademii Piłkarskiej.

W zeszłą niedzielę, zawodnicy z grupy Orlika, mieli możliwość wziąć udział w dobrze zorganizowanym turnieju Beskidzka Cup, w którym każdy z chłopców spędził w grze ponad 2,5 godziny! W turnieju wystąpiło 7 Akademii, które wystawiły po dwie drużyny. Jaskółkom przyszło zmierzyć się z rówieśnikami: Beniaminka Krosno, Dunajca Nowy Sącz, Beskidzkiej Akademii Piłkarskiej, Termaliki Nieciecza, Niedźwiadków Lubatowa oraz Glinika Gorlice.

 

 ,,Chłopcy mieli możliwość spędzić na boisku cały dzień, ponieważ pierwsze mecze rozegraliśmy już o 8 rano, a sam turniej zakończył się przed 16, więc ponownie mieliśmy okazję sprawdzić jak radzą sobie w grze z narastającym zmęczeniem. Obie drużyny zagrały bardzo odważnie, konsekwentnie budując akcje od swojej bramki, a z każdymi kolejnymi meczami widać dużą swobodę w grze pod presją rywali. Ponownie zdobyliśmy sporo efektownych bramek, a sam turniej stał na dobrym i zbliżonym poziomie sportowym. Dziękujemy za zaproszenie Beskidzkiej Akademii Piłkarskiej, z którą od dłuższego czasu współpracujemy” – powiedział po zawodach trener Sebastian Greń.

W turnieju wystąpili: Miłosz Michałek, Adrian Ostręga, Karol Rybski, Ksawery Trancygier, JanTylko, Adrian Klimek, Filip Grzenia, Ignacy Wasa, Nataniel Fasula, Maksymilian Poręba, Adam Fikas, Jakub Kaim, Aleksander Kokoszka, Yaraslau Bushkou, Kornel Szlachta.