Skip to main content

Nieudanie zainaugurowali sezon piłkarze Unii Tarnów. W swoim pierwszym spotkaniu, który został rozegrany na Stadionie TOSiR przy ulicy Piłsudskiego w Tarnowie, ulegli zespołowi z Sieniawy 0:2. Na wynik spotkania na pewno miała wpływ czerwona kartka jaką w 65 minucie, przy bezbramkowym remisie obejrzał Artur Biały, ale postawa „Jaskółek” w tym meczu była daleko od dyspozycji pozwalającej myśleć o zwycięstwie w tym meczu.


Bardzo źle rozpoczęliśmy sezon nie pokazując nic co mogłoby zadowolić zgromadzoną publiczność. Od początku meczu graliśmy bardzo nerwowo notując bardzo dużo strat. Widać było dużą niepewność w grze co przekładało się na małą mobilność i chęć gry w piłkę z większą swobodą. Rywal był dzisiaj od nas lepszy w każdym aspekcie i tylko bardzo dobra postawa Piotrka w bramce utrzymywała wynik remisowy przez większość spotkania. Na ten moment trzeba szybko wyciągnąć wnioski z tej porażki, nasza sytuacja kadrowa też delikatnie się poprawi i wierzę, że wspólnie z zespołem damy jeszcze sporo radości naszym kibicom – powiedział trener Radosław Jacek

ZKS Unia Tarnów – Sokół Sieniawa 0:2 (0:0)

Bramki : 75’ Paweł Oziębło, 80’ Jarosław Lis

Skład ZKS Unia Tarnów: Zagórowski – Rachfał (81’ Sierczyński), Kajpust, Łazarz – Adamski (81’ Ciuruś), Orlik, Putin (71’ Węgrzyn), Dubas (65’ Mida) – Wardzała (65’ Biś), Palonek, Biały (65′ cz.k.)