Skip to main content

Fatalny mecz Jaskółek na stadionie Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Piłsudskiego.  Chełmianka rozbiła nasz zespół aż 6:0, choć do przerwy nic nie zapowiadało takiego pogromu. Po zmianie stron skutecznością błysnął jednak Paweł Myśliwiecki, który skompletował hat-tricka i bardzo szybko “było po meczu”.


Po pierwszej połowie nie można było powiedzieć, że to spotkanie zakończy się takim wynikiem. Na pewno Chełmianka była bardzo dobrze zorganizowana z dobrym planem na ten mecz. Bardzo łatwo w tym sezonie przychodzi zdobywanie bramek naszym rywalom co bardzo mocno wykorzystała dobrze dysponowana drużyna z Chełma. Nie ma usprawiedliwienia dla nas za rozmiary porażki do której zdecydowanie przyczyniła się fatalna organizacja zespołu w fazie obrony, oraz przegrane w dużej ilości pojedynki indywidualne.

Unia Tarnów – Chełmianka 0:6 (0:1)

Bramki: Bednara (7, 67-z karnego), Myśliwiecki (54, 67, 69), Czułowski (89).

Unia: Zając – Sierczyński, Kajpust, Rojkowicz (73 Ciuruś), Węgrzyn, Orlik, Mida (46 Dubas), Sojda (82 Wardzała), Putin, Palonek, Biały (65 Adamski).

Chełmianka: Brzozowski – Wiatrak, Bobrov, Budzyński (46 Janiszek), Szczodry, Piekarski, Bednara (80 Błaszczuk), Stępień (80 Chwedoruk), Wójcik (72 Perdun), Knap (65 Czułowski), Myśliwiecki.

Żółte kartki: Mida, Orlik, Rojkowicz, Sojda – Piekarski.

Sędziował: Mateusz Wąsiak (Kluczbork).