Skip to main content

W najbliższą niedzielę tarnowianie rozegrają 4. kolejkę w 1 Lidze Futsalu. Drużyna Unii Tarnów zmierzy się na wyjeździe z Heiro Rzeszów. Dotychczas Jaskółki na swoim koncie mają trzy wygrane – czy uda im się przedłużyć zwycięską passę?

Przypomnijmy, iż w ubiegłą niedzielę Jaskółki zmierzyły się przed własną publicznością z drużyną Gwiazda Ruda Śląska. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Biało-Niebieskich 3:2. Dwie bramki dla tarnowian zdobył Wojciech Przybył. Na listę strzelców wpisał się także Konrad Stańczyk.

Nasi sobotni rywale – ekipa Heiro Rzeszów mają na swoim koncie zaledwie jeden punkt. Rzeszowianie w ostatniej kolejce przegrali przed własną publicznością z AZS UŚ Katowice 3:4

 

“Po dobrym starcie w nowym sezonie 1 Ligi Fustalu i zdobyciu pełnej puli dziewięciu punktów w trzech meczach, naszym przeciwnikiem będzie drużyna Heiro Rzeszów. Spotkania z tą dyżurną zawsze przysparzają wiele emocji, nie tylko nam zawodnikom, ale przede wszystkim kibicom, którzy przychodzą oglądać parkietowe zmagania. Mecz ten traktowany jest w kategoriach „mini derbów”. Jedziemy do Rzeszowa po kolejne zwycięstwo, po całym tygodniu pracy i analizie przeciwnika liczymy, że trzy punkt wrócą z nami do Tarnowa” – mówi przed meczem Mateusz Mroczka.

 

Czy Biało-Niebieskim uda się podtrzymać zwycięską passę? O tym przekonamy się już w najbliższą niedzielę. Początek spotkania zaplanowano na 17:00.

 

Trzymamy kciuki za Biało-Niebieskich!