Skip to main content

Przed nami II edycja Memoriału Krystiana Popieli

Już 11. stycznia zapraszamy wszystkich do odwiedzenia hali Jaskółka, gdzie odbędzie się II Memoriał Krystiana Popieli. Szykują się wielkie sportowe emocje!  Zagrają czołowe drużyny młodzieżowe z Polski i Tarnowa (rocznik 2008).

W trakcie zawodów zaplanowano liczne atrakcje m.in pokazy cheerleaderek czy specjalny koncert – ale największym wydarzeniem będzie pokazowy mecz piłki nożnej seniorów. Na przeciwko siebie staną drużyny Krystek Team i Gwiazd Polskiego Sportu. W rywalizacji zobaczymy m.in.: Marcina Żewłakowa, Michała Żewłakowa, Michała Probierza, Janusza Kołodzieja, Kamila Kosowskiego, Marcina Mięciela Piotra Świerczewskiego, Jacka Bednarza, Macieja Bykowskiego, Marka Jóźwiaka, Pawła Zagumnego, Dominika Furmana, Jacka Magierę, Tomasza Kiełbowicza, Jacka Zielińskiego i innych znanych sportowców. Mecze rozegrane zostaną na sztucznej trawie, najnowszej generacji nawierzchni po raz pierwszy użytej w Polsce. A wszystko to dzięki współpracy z Partnerem przedsięwzięcia firmą Main Events.

Będą z nami również  podopieczni Fundacji Dzielmy się Uśmiechem im. Krystiana Popieli, którymi fundacja opiekuje się i pomaga wrócić do uprawiania sportu. Będziemy kwestować, rozdawać uśmiech, serwować super kawę i cieszyć się wielkim świętem piłki nożnej w Tarnowie.

Każdy z Was będzie mógł licytować koszulki i pamiątki sportowe podarowane przez naszych gości!

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – już dzisiaj zapraszamy na to wielkie, piłkarskie święto.

Do zobaczenia 11. stycznia! Bądźcie z nami!

Źródło: Fundacja Dzielmy się uśmiechem im. Krystiana Popieli