Skip to main content

Już w najbliższą niedzielę drużyna Unii Tarnów rozegra pierwsze spotkanie przed własną publicznością w ramach rywalizacji w 2. Lidze Futsalu Małopolsko-Świętokrzyskiej.

Pięć spotkań, piętnaście punktów i pięć wygranych – tak w statystykach wyglądają dotychczasowe występy Jaskółek w 2. Lidze Futsalu. Nadszedł czas, aby rozpocząć rudnę rewanżową i wreszcie zaprezentować się przed własną publicznością.

W najbliższą niedziele biało-niebiescy zmierzą się z ekipą BSF Busko-Zdrój. Pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się zwycięstwem tarnowian 8:4. Bramki dla Jaskółek zdobyli wówczas Szymon Adamski, Kamil Pawlak oraz Dominik Wardzała, który popisał się hat-trickiem.

Drużyna gości po czterech rozegranych spotkaniach zgromadziła na swoim koncie 6 punktów – dwukrotnie wygrywając i dwa razy przegrywając mecze. Zawodnicy BSF-u do tej pory zdobyli 17 bramek, tracąc 16.

Natomiast gospodarze są niepokonanym teamem w zmaganiach ligowych, zwyciężyli 5 rozegranych przez siebie spotkań i z kompletem punktów są liderami tabeli. Jaskółki w całej dotychczasowej rywalizacji zdobyły 30 bramek, przy 13 straconych.

Ponadto na półmetku rozgrywek najlepszym strzelcem w lidze jest Dominik Wardzała, który zdobył dla biało-niebieskich 10 bramek!

Szykuje się zatem zacięta rywalizacja!

Pierwszy gwizdek zaplanowano na 18:30. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców na halę TOSiR przy ulicy Krupniczej 8a. Emocje na najwyższym poziomie – gwarantowane!

Wstęp na wydarzenie jest bezplatny.