Skip to main content

Mecze Unii Tarnów z Orlętami Radzyń Podlaski w ostatnim czasie obfitują w sporo bramek. Nie inaczej było w sobotnim spotkaniu 2 kolejki 3 ligi grupy IV, gdy po ciężkim meczu rozgrywanym w bardzo trudnych warunkach Jaskółki zwyciężyły 3:2.


Bardzo ważne zwycięstwo osiągnięte po dużym heroizmie naszej drużyny. Mieliśmy swój plan na ten mecz, który trzeba było modyfikować przez panujące warunki atmosferyczne. Bardzo dobrze weszliśmy w to spotkanie jak również drugą połowę. Widziałem dzisiaj w zespole dużą mobilizację i chęć pomocy jeden drugiemu. Mieliśmy w tym spotkaniu trudne momenty, ale wyszliśmy z nich obronną ręką. Mogą cieszyć również bramki naszej młodzieży, która w tym sezonie będzie musiała również wziąć większą odpowiedzialność za dyspozycję i wyniki zespołu. Cały zespół spełnił dzisiaj nasze oczekiwania i chciałbym, żeby prezentował taką charyzmę w kolejnych meczach – powiedział trener Radosław Jacek

Orlęta Radzyń Podlaski – Unia Tarnów 2:3 (1:2)
Bramki: Chaliadka (42’), Kobiałka (58’) – Dubas (10’), Mida (22’), Palonek (46’)

ZKS Unia Tarnów: Zagórowski – Sierczyński, Kajpust, Węgrzyn – Łazarz, Orlik (Biś 69’), Putin, Dubas (Rachfał 69’) – Mida (Ciuruś 80’), Palonek (Sojda 62’), Adamski (Wardzała 62’).

Żółte kartki: Węgrzyn, Orlik, Mida, Zagórowski