Skip to main content

Pomagają, bo chcą! Właśnie takim przykładem świecą uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego wraz z rodzicami i trenerami.

Już od początku drugiej fali pandemii są głęboko zaangażowani w działalność charytatywną. Nasi uczniowie, ich rodzice i trenerzy to prawdziwi bohaterowie! Do tej pory brali już udział m.in. w akcji “POSIŁEK DLA MEDYKA”, której to celem było gotowanie i dostarczanie posiłków dla przedstawicieli służb medycznych. Wszyscy wiemy, jak ciężko pracują w tych czasach. Ponadto nasi uczniowie dostarczyli także świeży posiłek pracownikom jednego ze sklepów “Lidl”, dziękując za ich pracę.

Tym razem wsparli akcję “Pomagam bo chcę – obiad – paczka świąteczna dla seniora”.

Młodzi piłkarze zbierali różnego rodzaju produkty spożywcze, które dostarczyli do restauracji “Stara Łaźnia”. Tam wolontariusze przygotowali posiłki oraz paczki żywnościowe, dla potrzebujących seniorów. Wszystkich uczniów zaangażowanych w akcję należy wszem i wobec pochwalić. Duże brawa także dla trenerów oraz rodziców za dawanie młodzieży pięknego przykładu. To widoczne i świadome wychowanie w idei “społeczeństwo dla wszystkich kategorii wieku”.

 

 

Szczególne podziękowania należą się również liderce grupy – pani Beacie Janowskiej-Ptasznik, a także Tarnowskiemu Klaserowi Przemysłowemu oraz “Kancelarii Podatkowej Reising, Hals-Chalcarz” Sp. z o.o w Tarnowie, będących dużym wsparciem przy zakupie przekazanych seniorom produktów.