Skip to main content

W ubiegły weekend na boisku naszej Akademii Orlik młodszy zmierzył się w spotkaniu sparingowym z sąsiadami z Koszyc Wielkich.

Chłopcy z obu drużyn dzielnie walczyli. Podczas meczu padło sporo efektownych bramek zarówno po indywidualnych jak i zespołowych akcjach. Każde z dzieci miało okazję rozegrać około 90 minut meczu, rywalizując z drużyną z Koszyc. Przed młodymi jaskółkami kolejne sparingi i turnieje, które będą odbywać się co tydzień.

“Za nami drugi  mikrocykl po przerwie wakacyjnej, w którym skupiliśmy się na  przyjęciach i podaniach piłki na co stawialiśmy w sobotnim sparingu zachęcając naszych graczy do współpracy a w szczególności do tworzenia linni podań. Widać, że chłopcy po przerwie wakacyjnej są głodni gry i bardzo chętnie stawili się na meczu. Przed nami kolejne wartościowe sprawdziany, w których będziemy mieli okazję sprawdzić się choćby z Lechią Gdańsk w nadchodzącym tygodniu” – podsumował trener Marcin Zając.

Nasz klub reprezentowali: Aleksander Furmański, Oliwier Mężyk, Antoni Padło, Maksymilian Miłkowski, Adrian Szymczakiewicz, Maksymilian Siemaszko, Filip Sterna.