Skip to main content

Po środowej wygranej z rezerwami zespołu Bruk Bet Termalica Nieciecza już w najbliższą niedzielę Jaskółki czeka kolejne spotkanie w ramach rywalizacji w Pucharze Polski. Tym razem rywalem Biało-Niebieskich będzie drużyna NKP Podhale Nowy Targ.

Ekipa z Podhala wywalczyła awans do 1/2 Pucharu Polski na szczeblu MZPN w spotkaniu z Popradem Muszyna. Chociaż do przerwy na tablicy wyników widniał rezultat 1:1, to jednak piłkarze NKP zachowali zimną krew i w rzutach karnych zwyciężyli 4:3.

Tarnowianie mają za sobą pojedynek z Bruk Bet Termalicą II, w którym padło aż 8 goli. Kibice oglądający ten mecz na nudę i brak emocji nie mogli narzekać. W roli trenera sprawdził się wówczas Paweł Węgrzyn, którzy poprowadził drużynę złożoną w większości z zawodników młodzieżowych do zwycięstwa w stosunku 5:3.

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 17 obydwie drużyny staną do rywalizacji o awans do finału PP na szczeblu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Także tym razem ekipa Jaskółek złożona będzie z młodzieżowców, których wspierać będą zawodnicy powracający z krótkiego urlopu. W roli trenera samodzielnie zobaczymy natomiasta Radosława Jacka.

Mecz rozegrany zostanie na stadionie przy ulicy Piłsudskiego 32. Serdecznie zapraszamy!

Przypominamy także o zachowanie reżimu sanitarnego. Konieczne będzie zachowanie odpowiednich odstępów pośród kibiców i bezwzględny obowiązek noszenia maseczek z uwagi na sytuację epidemiologiczną. Przy wejściu na stadion obowiązkowa będzie dezynfekcja rąk.