Skip to main content

Trzecia kolejka trzeciej ligi za nami! Jaskółki przegrały swój mecz wyjazdowy z Avią Świdnik. Natomiast co działo się w innych spotkaniach? Sprawdziliśmy to dla was i przedstawiamy raport z trzeciej serii spotkań.


W tej kolejce padło zdecydowanie mniej bramek niż w poprzedniej. Dla porównania w drugiej serii spotkań odnotowaliśmy aż 31 trafień. Natomiast w miniony weekend sędziowie w swoich notesikach zanotowali tylko 19 bramek. Tę statystykę podwyższyły dwa zestawienia. Spotkanie Czarnych Połaniec z Sokołem Sieniawa, oraz derby Krakowa między Garbarnią a Wieczystą. w Tym pierwszym meczu gospodarze pokonali wysoko gości 4 do 1. Natomiast po ekscytującym meczu w Krakowie, górą okazała się być Wieczysta wygrywając 3 do 2.

Największą niespodziankę wydaje się sprawił beniaminek rozgrywek. Drużyna Star Starachowice pokonała na własnym terenie Siarkę Tarnobrzeg 1 do 0. Choć też na pewno mało kto spodziewał się tego, że Orlęta Radzyń Podlaski w meczu wyjazdowym z Podlasiem Biała Podlaska. Będą w stanie urwać punkty gospodarzom – tak sie jednak stało po bezramkowym remisie.


Jak wyniki trzeciej kolejki mają się do ligowej tabeli?

Drużna

Liczba Punktów Bilans
Avia Świdnik 9 7:1
Podlasie Biała Podlaska 7 5:0
Garbarnia Kraków 6 9:4
Czarni Połaniec 6 10:6
KS Wieczysta Kraków 6 8:6
Karpaty Krosno 5 2:1
Wiślanie Jaśkowice 4 8:6
KS Wiązownica 4 3:3
Star Starachowice 4 2:2
Świdniczanka Świdnik 4 3:4
Siarka Tarnobrzeg 3 3:3
Podhale Nowy Targ 2 3:3
Unia Tarnów 3 3:5
Chełmianka Chełm 3 3:6
Wisłoka Dębica 3 3:8
Orlęta Radzyń Podlaski 2 1:5
KSZO Ostrowiec 0 2:6
Sokół Sieniawa 0 1:7

Drużyny za dużo czasu na odpoczynek nie mają, bowiem kolejna kolejka odbędzie się już jutro. W środę Unia Tarnów na własnym terenie podejmować będzie KS Wiązownica.