Skip to main content

W meczu 5. kolejki w grupie czwartej III ligi piłkarskiej Unia Tarnów przegrała na z liderującą w tabeli Cracovią II 0:4. Grająca w osłabieniu od 28 minuty Unia w pierwszej połowie straciła trzy bramki, a po przerwie przyjezdni dołożyli jeszcze jedno trafienie.


Trudno odnieść się do meczu, który zamknął się w 28 minucie. Bardzo dużo rzeczy nie jest po naszej myśli od początku sezonu. Dzisiaj graliśmy z zespołem, który ma największą jakość w tej lidze i poprostu wygrał w pełni zasłużenie. Mój zespół natomiast zbiera kolejną lekcję i mimo wysokiej porażki, pokazał duży charakter szczególnie w drugiej połowie broniąc się ze swobodnie operującą piłka Cracovią. Bardzo mozolnie będziemy wracać na właściwe tory, a pech tej drużyny ma na pewno swój limit – powiedział Radosław Jacek, trener ZKS Unia Tarnów

Unia Tarnów – Cracovia II 0:4 (0:3)
Bramki: 0:1 Nowicki 22′, 0:2 Zaucha 40′, 0:3 Pieńczak 45+2′, 0:4 Bracik 85′
Unia: Zagórowski – Rachfał, Kajpust, Węgrzyn (28′ cz.k.) – Adamski (87′ Bednarek), Wardzała, Putin (46′ Biś), Mida – Biały, Sojda (46′ Dubas), Palonek (77′ Ciuruś)
Cracovia II: Wilk – Pieńczak, Jodłowski, Bracik – Thiago (76 Mróz), Kanach (59 Ogorzały), Wiśniewski, Nowicki (60 Gut), Ożóg (86 Wojtysko), Zaucha – Strózik (76 Bała).
Sędziował: Gerard Gawron (Mielec). Żółta kartka: Mida. Czerwona kartka: Węgrzyn 28.