Skip to main content
Akademia Piłkarska

WYGRANA ORLIKÓW W TUCHOWIE I AWANS DO FINAŁU

By 9 sierpnia, 2021No Comments

Grupa  Orlików wygrała zawody w Tuchowie i  uzyskała awans do turnieju finałowego ,,Z piłką nożną przez powiat tarnowski”.

W sobotę w Tuchowie, drużyna Orlików Unii Tarnów rywalizowała w turnieju eliminacyjnym, w którym zmierzyła się z łączoną drużyną Metalu i Błękitnych Tarnów, Rzepiennikiem Strzyżewskim oraz AP Champions Ciężkowice. Wszystkie mecze, po widowiskowej grze, zakończyły się wygranymi ,,jaskółek”, które łącznie zdobyły ponad 20 bramek, tracąc zaledwie dwie. Już za tydzień w drugim turnieju eliminacyjnym swoją szansę dostaną kolejni chłopcy.

,,Nasi zawodnicy zagrali dziś 3 bardzo dobre mecze, w których główny akcent, zgodnie z mikrocyklem, położony był na przyjęcia i podania piłki. Oczywiście nie zabrakło dużej ilości pojedynków indywidualnych, do których niezależnie od miejsca na boisku zachęcamy chłopców. Mieli oni dziś możliwość występować na różnych pozycjach, co dodatkowo podniesie ich umiejętności” – powiedział po turnieju trener Sebastian Greń.

Zagrali: Miłosz Michałek, Filip Rzepka, Jakub Kolak, Karol Rybski, Aleksander Kokoszka, Yaraslau Bushkou, Filip Grzenia, Jakub Warchałowski, Ksawery Trancygier, Hubert Król.