Skip to main content

W ostatniej kolejce I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy zawodnicy Akademii Piłkarskiej ZKS Unia Tarnów po niezwykle emocjonującym spotkaniu nieznacznie ulegli Hutnikowi Kraków 3-4. Na koniec zmagań młode jaskółki zajęły 5 miejsce w lidze a drużyna z Krakowa już za tydzień zmierzy się w barażach o CLJ U-15 z Resovią Rzeszów.

„ Chcieliśmy dziś zagrać dobry mecz i zrehabilitować się za spotkanie z Niecieczy. Mam bardzo mieszane uczucie po ostatnim gwizdu. Byliśmy z jednej strony drużyną równorzędną dla ekipy zdecydowanie najlepszej w lidze. Strzeliliśmy bramki po akcjach modelowych gdzie zawodnicy bardzo dobrze wykorzystali wolne przestrzenie do ataku. Boli , że trzy z czterech bramek tracimy z stałych fragmentów gry , gdzie jesteśmy mało zdeterminowani i mało aktywni by wypić piłkę. Zespół potwierdził , że posiada duże umiejętności , lecz mecz pokazał również braki mentalne , które odróżniają nas od zespołów na poziomie CLJ. „ – powiedział trener Paweł Węgrzyn.

Unia Tarnów – Hutnik Kraków 3-4 (2-3)

Bramki:

Jaworski Flip – rzut karny za faul na Olivierze Trancygier.

Zbylut Mateusz / asysta Padło Filip

Rachfał Maciej .

Skład Unii: Gajczewski – Bieś , Markowicz , Witek – Gala , Jaworski , Rachfał , Stelmach – Padło, Zbylut , Trancygier oraz Latuszek , Popiela , Grzywa , Kawa , Zagórski , Dulian.