Skip to main content

W 22 kolejce III ligi zawodnicy Unii Tarnów udadzą się do Rącznej, gdzie zagrają z rezerwami Cracovii Kraków. Będzie to pojedynek dwóch niepokonanych wiosną drużyn.


Nasz najbliższy rywal rundę wiosenną rozpoczął na pozycji lidera. Po zwycięstwie z Czarnymi Połaniec oraz dwóch remisach z KSZO i Wólczanką zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli z 41 punktami na koncie. Do liderującej Siarki traci zaledwie jedno oczko. Cracovia wygrała 12 z 20 spotkań, wyższość rywala musieli uznać cztery razy, pięciokrotnie remisując.
Drużyna Unii Tarnów po dwóch zwycięstwach (Podhale, Chełmianka), oraz bezbramkowym remisie z ŁKS Łagów, przesunęła się na 7 miejsce w tabeli. Jaskółki mogę pochwalić się zdobyczą 32 punktów przy bilansie 8 zwycięstw, 8 remisów i 5 porażek.

Dobrą pracę wykonaliśmy w tygodniu, żeby odpowiednio przygotować się do rywalizacji z kolejną czołową drużyną ligi. Widzę swój zespół odpowiednio zmotywowany, aby podtrzymać swoją dyspozycję z trzech pierwszych spotkań. Utrzymanie dużej intensywności w grze będzie kluczowe w osiągnięciu korzystnego rezultatu z zespołem, który u siebie nie zaznał goryczy porażki.– powiedział trener Radosław Jacek

Początek spotkania w Rącznej o godzinie 12:00.